Po zimě sluníčkové jaro

Jaro klepe na dvířka a my máme tohle období u nás v CO.DE CONCEPT moc rádi. Náš obchod je prosluněný a hraje všemi barvami. K vytvoření té správné pozitivní nálady a atmosféry se jistě bude hodit i pár našich novinek a bestsellerů.

  

Pár tipů jak přivítat jaro u vás doma

1/ Vneste domů barvy

Barvy mají na nás ohromný vliv a proto si je užijme a nebojme se kombinovat. Domů je můžete přinést v podobě polštářů, plédů, závěsů, ale také květináčů, váz nebo nástěnné dekorace, či obrazu. Mnohdy však postačí i čerstvě řezané květy nebo barevná svíce. Stačí málo k rozbití všední fádnosti.

Pár novinek u nás, které jistě naladí tu správnou atmosféru.

          

2/ Zbavte se nepotřebných věcí

Stále válčíme s obrovským množstvím různých věcí. Bolí nás z toho hlava a mnoho z nás i duše. Potřebujeme opravdu všechno? Jaro je skvělá příležitost jak to doma pořádně ‚provětrat‘. Co nepotřebujete, tak darujte známým nebo potřebným do charity. Co si chcete ponechat, dělá vám radost, má pro vás určitou hodnotu, tak si ponechejte, urovnejte, roztřiďte, ukliďte. Komoda, skříňka, šuplík, košík apod. poslouží skvěle  

    

3/ Udělejte si čas na sebe, udělejte si to prostě hyggelig

Domov je pro nás bezpečné útočiště a proto příjemná atmosféra je pro naši psychickou schránku nesmírně důležitá. Skvěle, že trávíme čas s ostatními členy rodiny, ale co tak strávit čas sám se sebou? Oprostit se od starostí  a myšlenek na budoucnost nebo minulost a být jen tak v přítomnosti. Teď a tady.  

Začtěte se do knížky, na kterou jste od vánoc neměli čas. Uvařte si chutné jídlo a vychutnejte si jej. Svíčky nepatří jen k zimě a vězte příjemné teplé světlo vám udělá tak dobře na duši. Můžete také jen tak koukat, zaposlouchat se do hudby nebo zkouknout nový film.

  

Pro inspiraci nezapomeňte sledovat náš Instagram co.de_concept, kde pravidelně sdílíme videa různých kombinací pro váš domov. Udělejte si to doma hezké s námi.

Přejeme krásné a barevné čekání na jaro.


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.