Doprava a platba

Rychlé dodání

Dodací lhůta se může pohybovat v rámci dnů až týdnů (v případě větších a unikátních kusů) a vždy ji najdete v popisku každého produktu. 

Nechcete čekat? Přijďte k nám! 

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout u nás na prodejně CO.DE coffee & design, Husitská 51, 130 00 Praha 3 od pondělí do soboty mezi 9-17h. U větších kusů, jako nábytek, je lepší předem telefonická domluva na tel. čísle 739 035 065 nebo emailem na: info@code-concept.cz 
.

Spolupracujeme s ověřenými přepravci

U každého výrobku si pečlivě hlídáme, aby se k Vám dostal bez jediného škrábance. K tomu je však potřeba zajistit bezpečnou přepravu. Proto spolupracujeme pouze s těmi dopravci, se kterými již máme řadu kladných zkušeností. 
Nabídka dopravců se v pokladně liší podle rozměrů, váhy a povahy výrobků. V tarifních sazbách jsou pak k dispozici tito dopravci:
.
 69 Kč (na výdejní místo), 79 Kč Zásilkovna
120 Kč (na výdejní místo), 130 Kč Zásilkovna, DPD
250 Kč DPD
500 Kč DPD, Toptrans
1000 Kč DPD, Toptrans
 
Součástí standardního dodání těžších zásilek není výnos do patra. V případě zájmu o donášku do patra nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky. 

Způsoby platby

Platba kartou online
Online platební kartou Vaši objednávku můžete zaplatit kartou online přes platební bránu Stripe. Při dokončení objednávky budete na tuto platební bránu přesměrováni. Veškeré citlivé údaje, které zadáváte v rámci internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou. 
Platba na dobírku (+ 40 Kč)
Pokud je Vám příjemnější uhradit zásilku až v momentě převzetí a hodnota objednávky nepřesahuje 2500 Kč, zvolte v procesu nákupu možnost Platba na dobírku. Tato služba je zpoplatněna jednotnou sazbou 40 Kč a je automaticky započítána do faktury v momentě potvrzení objednávky.
.

Na skladové zásoby nečekáte.

Pokud si objednáte např. velkou skříň, jejíž dodací lhůta je několik týdnů a k tomu pár bytových doplňků, které jsou skladem, skladové kusy zasíláme předem bez dodatečných nákladů.

.

Máte jakékoli speciální požadavky? Neváhejte nám napsat! 

Nejjednodušší způsob, jak nám speciální požadavky sdělit, je připsat je do poznámky k objednávce. Rádi Vašim požadavkům vyhovíme, případně Vás kontaktujeme s dalšími podrobnostmi.