CO.DE COFFEE & DESIGN
DRINK. EAT. SHOP.

Jsme nezávislý concept store v Praze, ve kterém se také nachází kavárna. Milujeme eklektismus, který kombinuje různorodost stylů v interiéru ve vkusný celek.

V našem obchodě proto najdete hravost a originalitu, kterou vás rádi inspirujeme k vytvoření vašeho jedinečného domova.

Pečlivě vybíráme jednotlivé kousky, u kterých nám záleží na kvalitě, na respektu k přírodě a k lidskému řemeslu. V našem portfoliu najdete moderní, udržitelný design v kombinaci s elegancí, urban chic stylem a eklektickou hravostí. Nabízíme bytové doplňky, svítidla a nábytek.

LUKÁŠ & MARKÉTA

Náš osobní příběh začíná v Anglii, kde se spojila jak naše společná cesta, tak i zde přišlo jedno velké přání na založení kavárny spojené s obchodem. Naši přátelé měli tenkrát skvělý concept spojující květinářství a obchod s bytovými doplňky, který nás velmi inspiroval.

Po téměř 12 letech strávených v UK jsme se rozhodli žít v Česku. V našich myšlenkách však stále zůstával náš sen. Oba jsme pracovali v oboru, který nás sice bavil, ale zcela nenaplňoval naše životní ambice.

Na naší delší dovolené jsme měli čas vypnout a zhodnotit, co chceme dále podnikat. Toužili jsme čím dál víc předat a sdílet dál vše, co máme rádi. Hovoříme o gurmánství, skvělém víně a lásce k interiérovému designu ve spojení s eklektismem. Rozhodnutí bylo na stole. Po příjezdu jsme začali hledat vhodné místo.

Žižkov! Věděli jsme hned, kde chceme otevřít. Žižkov nás přitahoval svým charakterem, historií a osobitým kouzlem. Je to čás Prahy, která má v sobě obrovský potenciál a ten jsme se rozhodli podpořit i my.

Když jsme viděli naše stávající místo, tak jsme viděli perfektní rozložení kavárny a obchodu. Pár dní po podpisu smlouvy jsme podali výpovědi v práci a začali rekonstruovat prostor svépomocí. Do 4 měsíců jsme otevřeli náš sen!