5 tipů na vánoční dárky, které opravdu potěší

Štědrý večer se nám blíží a my si přejeme, abychom obdarovali naše blízké něčím výjimečným, naprosto dechberoucím a originálním.

 Mám tady pro vás pár inspirativních tipů na dárky.

  1.  Pro milovníka ethno doplňků

Masek a ethno doplňků u nás najdete mnoho, ale mým posledním zajímavým úlovkem je tato malinká  dřevěná vyřezávaná maska. Budí klid, není tolik nápadná, ale přesto udělá ten správný statement.

Co.De - dřevěná maska

  1. Pro „svíčkomily“

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro někoho, kdo má zapalování svíček jako rituál, rozhodně doporučuji tento originální dřevěný svícen. Co kus, to originál. Obdarovaný si jej však užije také jako samotný doplněk.

Co.De - dřevěný svícen
  1. Pro náročnější milovníky designu

Tady mám velkou srdcovku a naprosto osvědčený tip. Sametové polštáře značky Imbarro zajistí několik hodnot v jednom: kvalitní šití, textil a motivy, výrazné a syté barvy dělají z těchto polštářů naprostý skvost.

Co.De - polštáře

  1. Pro pohodáře a filmové večery

Pro ty, co mají rádi filmové večery z pohodlí gauče tady mám skvělý tip na měkoučké a huňaté plédy značky Imbarro, které mají naprosto dokonalé barvy a zapadnou do jakéhokoliv interiéru.

Co.De - plédy

  1. Pro milovníky funky

Naprostým vítězem spojení funku, designu a praktičnosti je obouvací lžíce značky Mars&More. S tímto dárkem rozhodně nešlápnete vedle.

Co.De - lžíce

A jaký je ten nejlepší dárek?

Ten, který je darovaný srdcem, proto si z Vánoc nedělejte velkou hlavu. Užijte si tyto svátky klidu a míru v kruhu svých blízkých. A pamatujte, že v CO.DE coffee & design vám moc rádi pomůžeme i v případě výběru vánočních dárků.

Vaše Markéta


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.