Nabídka pro B2B partnery

Spoluprací s námi získáte mnohem víc

CO.DE CONCEPT není jen místem inspirace pro koncové uživatele, ale díky naším zkušenostem dokážeme poskytnout komplexní dodávky větším projektům, flexibilitu, preciznost a hlavně s námi se dá vždy domluvit. Jsme rodinná firma!

Spolupracujeme s širokou škálou výrobců a designerských domů. V oblasti designerských stylů máme široký rozhled i díky našim častým návštěvám u výrobců v Holandsku a díky jednomu z největších pořádaných veletrhů Maison en Objet, kde vždy načerpáme inspiraci. Proto věříme, že vám dokážeme doporučit a doručit to 'ONO', co váš klient hledá.

Pravidelně komunikujeme a poradíme

být v obraze je 'gold'

Máme přehled o tom, co se ve světě interior designu děje a jaké jsou trendy. Díky tomu vám můžeme slíbit, že od nás pro své klienty dostanete to, co hledají. Zajímáme se o novinky v oblasti modern rustic/loft, urban chic, udržitelné styly, ethno apod.

S kým spolupracujeme?

Designer house

Máte opravdu náročného klienta, který ví co chce a hledá opravdu 'top-notch' design na trhu? S tím si umíme poradit. Spolupracujeme s designerským domem, kde svojí kvalitou, 'high-end' klientelou a přístupem ví a podle toho designují vskutku jedinečné kousky, které jsou jejich signature .

Menší výrobci

Menší výrobci se pyšní zcela originálním přístupem ke spolupráci a etice výroby. Mezi nimi spolupracujeme s těmi, kterým záleží na podmínkách ve výrobě, řemeslu, udržitelnosti a kvalitě produktů. Ať už se jedná o nábytek, textil a další bytové doplňky vybíráme kurátorsky.

Dovozci unikátních antique kousků

Antique nábytek a doplňky jsou mnohdy kousky, které dotváří osobitost každého domova. Spolupracujeme s důvěryhodnými dovozci, kteří s respektem tyto kousky renovují, aby vydržely další desítky let a dělaly radost.

Rádi vybereme

Až se nebudete moci rozhodnout

Víme, co je kvalitní. Víme, co budete obdivovat i za třicet let. V naší nabídce naleznete pouze takové produkty, které jsme měli možnost vyzkoušet. Proto jsme schopni se za jejich kvalitu zaručit a vybrat vám ty nejlepší produkty.

V případě zájmu se postaráme o vše - od výběru až po dodání.

Doručíme

Podle plánu

Větší a početnější zásilky dokážeme doručit podle plánu. K tomu samozřejmě přispívají všechny zúčastněné strany. Nemusíte se však obávat zbytečného dlouhého skladování. Dá se domluvit tak, aby to bylo vyhovující pro všechny strany.

Pojďme spolu vytvořit další unikátní projekt

+420 739 035 065

Nejjednodušší cesta, jak upřesnit všechny podrobnosti, je rovnou zavolat na naše telefonní číslo.

info@code-concept.cz

Podrobnější cenové nabídky, seznam produktů a další informace rádi upřesníme přes náš email.

Husitská 143/51, Praha 3, 130 00

Chcete se potkat osobně? Navštivte rovnou naší prodejnu, která je malá, ale získáte alespoň povědomí o tom, co děláme.