Spolupracujte s námi

Jsme CO.DE Concept

Co u nás najdete?

Jsme příznivci neotřelého a nápaditého stylu v interiéru. Věříme ve feature, originální prvky, které dodají interiéru osobitost a styl vlastní klientovi. Nepodléháme trendům, ale milujeme nadčasovost interiérových prvků, které se nemusí obměňovat, ale zůstanou s vámi do budoucna. A právě na to se při výběru zaměřujeme.

Spolupracujeme s širokou škálou výrobců a designerských domů. V oblasti designerských stylů máme široký rozhled i díky našim častým návštěvám u výrobců v Holandsku a díky jednomu z největších pořádaných veletrhů Maison en Objet, kde vždy načerpáme inspiraci. Proto věříme, že vám dokážeme doporučit a doručit to 'ONO', co hledáte, po čem toužíte.

Jsme CO.DE Concept

Čeho si naši klienti cení

Naše spolupráce je založena na transparentnosti, kvalitě produktů a
spolehlivosti. Víme, že při
jakýchkoliv projektech je nutná oboustranná důvěra a dodržet, co si stanovíme. To činí naši spolupráci příjemnou zkušeností, ke které se budou chtít obě strany vracet.

Spolupráce

Architekti, designéři, ale i klienti napřímo

Ať už máte interiérový projekt, kde chcete pro vašeho klienta to nejlepší nebo zařizujete dům, či byt a nevíte si rady jak vše zkombinovat, pak jsme tu pro vás. Poradíme vám v oblasti nábytku, osvětlení, bytového textilu nebo dekorací.

Co-founder of CO.DE Concept
Markéta

"Ráda vám pomůžu proměnit váš domov v útulné a inspirativní místo, které bude rezonovat s vaší osobností."

"Poradím vám jak si doladit interiér z hlediska barev, materiálů, osvětlení, dekorací apod. Naše spolupráce může probíhat na základě osobního setkání nebo emailové komunikace. V rámci širšího poradenství vytvářím také interiérové moodboardy."

Moodboard vám otevře obzory a nasměruje vás. Funguje všude tam, kde chcete dělat menší změny v interiéru. Oživit jej, doplnit, dodat mu na zajímavosti.

Spoluzakladatel CO.DE Concept
LUKÁŠ

Lukáš má dlouholeté zkušenosti s vedením HORECA segmentu a rozumí rozložení interiéru, funkčnosti a atmosférickému lazení.

Rád vám pomůže s projekty pro restaurace, kavárny, bary, hotelové lobby. A to i s projektem otevření podniku na klíč, tedy od A do Z.

Interior designer
ANETA

"Interiérům se věnuji třetím rokem. Nerada podléhám krátkodobým trendům a osobnímu, sterilnímu
rukopisu."

Rukopis se snažím zachytit s pokorou ke klientovi. Baví mně stejný přístup, jaký CO.DE Concept nabízí. Udržitelný a osobitý design. Zachycuji představy, očekávání klienta a cestu k udržitelnějšímu a příjemnějšímu domovu."

V případě, že máte zájem o moodboard se skečovou vizualizací, pak je to Aneta, která vám může pomoci.

Ohledně ceníku nás neváhejte kontaktovat.

S kým spolupracujeme?

Designer house

Máte opravdu náročného klienta, který ví co chce a hledá opravdu 'top-notch' design na trhu? S tím si umíme poradit. Spolupracujeme s designerským domem, kde svojí kvalitou, 'high-end' klientelou a přístupem ví a podle toho designují vskutku jedinečné kousky, které jsou jejich signature.

Menší výrobci

Menší výrobci se pyšní zcela originálním přístupem ke spolupráci a etice výroby. Mezi nimi spolupracujeme s těmi, kterým záleží na podmínkách ve výrobě, řemeslu, udržitelnosti a kvalitě produktů. Ať už se jedná o nábytek, textil a další bytové doplňky vybíráme kurátorsky.

Dovozci unikátních antique kousků

Antique nábytek a doplňky jsou mnohdy kousky, které dotváří osobitost každého domova. Spolupracujeme s důvěryhodnými dovozci, kteří s respektem tyto kousky renovují, aby vydržely další desítky let a dělaly radost.

V případě zájmu se postaráme o vše - od výběru až po dodání.

Doručíme

Podle plánu

Větší a početnější zásilky dokážeme doručit podle plánu. K tomu samozřejmě přispívají všechny zúčastněné strany. Nemusíte se však obávat zbytečného dlouhého skladování. Dá se domluvit tak, aby to bylo vyhovující pro všechny strany.

Pojďme spolu vytvořit další unikátní projekt

+420 739 035 065

Nejjednodušší cesta, jak upřesnit všechny podrobnosti, je rovnou zavolat na naše telefonní číslo.

info@code-concept.cz

Podrobnější cenové nabídky, seznam produktů a další informace rádi upřesníme přes náš email.

Husitská 143/51, Praha 3, 130 00

Chcete se potkat osobně? Navštivte rovnou naší prodejnu, která je malá, ale získáte alespoň povědomí o tom, co děláme.