Rustic and real
Milujeme dobrou kávu a jídlo

V naši kavárně jsme se inspirovali kavárnami v Anglii. Chtěli jsme podávat poctivé a rustikálně připravené jídlo z kvalitních surovin. V jednoduchosti je krása a hlavně chuť čerstvých surovin. A to se nám, myslíme, povedlo.

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 17:00 a v neděli od 10:00 do 17:00.

Rustic and real
Domácí pečení je domácí pečení!

U nás si naše sladké pečeme sami. Ochutnáte proto koláče, které v sobě mají čerstvé ovoce, máslo, tvaroh a vejce z farmy. Žádné náhražky!

Mezi naše stálice patří mrkváč, citrónový cheesecake, Pavlova roláda, čoko brownie se slaným karamelem, tvarohový koláč se sezónním ovocem, domácí pečená granola nebo domácí ořechové cookies. Najdete u nás však mnohem víc.

Pečeme podle ozkoušených receptů, které jsme nasbírali z našich cest nebo kterými se inspirujeme v současné době.

Rustic and real

Výběrová káva, která chutná!

Naladit se u nás můžete každé ráno vynikající výběrovou kávou z lokální pražírny Coffeesource. Na hlavním mlýnku máme středně praženou kávu, ale také lehčí roasty na filtru. Většinou se u nás potkáte s Brazilkou, Ethiopií, Keňou nebo Kolumbií.

V létě také připravujeme cold brew, matcha latte, ledové chai latte, espresso tonic a další ledové kávy.

Citrónový Cheesecake
Mrkváč
Domácí pečená granola
Rustic and real
Domácí sandwiche

Přes týden pro vás připravujeme slané sandwiche z rustikálního pečiva z lokálních řemeslných pekáren. A zase se držíme jednoduchosti, kvalitních a čerstvých surovin, které ve spojení pohladí vaše chuťové pohárky.

Najdete u nás panini s mozarellou a cherry rajčátky, bagels s uzeným lososem, grilované sandwiche se slaninou a vejci nebo pečenými paprikami a kozím sýrem.

O víkendech pro vás připravujme vařené snídaně

Pokud se k nám chystáte o víkendu na brunch, doporučujeme rezervovat stůl. Nejrychlejší způsob je zavolat na tel. č. 739 035 065 nebo nám napsat na našem Instagramu.

Shakshouka
Míchaná vejce s uzeným lososem
Omeleta s goudou a cukinou

Jsme Work-friendly
Vychutnejte si kávu, vyřiďte si e-maily

Jsme příjemné a útulné místo, které vás na Husitské ulici přinejmenším překvapí. Pro pracovní meeting nebo vyřízení pracovních emailů jako stvořené.

Jsme malá kavárna a moc rádi vás přivítáme s laptopem přes týden, ale o víkendech to moc nejde, to však chápete...

Jsme dog-friendly
Přiveďte své čtyřnohé mazlíčky s sebou a užijte si to společně

Sami máme pejska. Jmenuje se Kvído a pokud zrovna je v kavárně, tak je hlavním "vítačem" hned u dveří. Miluje děti, lidi i ostatní psy. Proto při své procházce z Vítkova k nám klidně zavítejte na brunch i se svým čtyřnohým kamarádem. Rádi vás uvidíme.

Kde nás najdete

CO.DE Concept

Husitská 143/51
Praha 3, 130 00

PO - SO: 9:00 - 17:00
NE: 10:00 - 17:00

Ukázat na mapě
V této sekci není žádný obsah.