Nabídka pro B2B partnery

Pojďte zkrášlovat modern rustic stylem ve velkém!

Co.De Concept není jen místem inspirace pro koncové uživatele, ale díky naším zkušenostem dokážeme poskytnout komplexní dodávky větším projektům.

Spolupracujeme s renomovanými designérskými studii, architekty a developery. V oblasti modern rustic stylu máme široký rozhled, dokážeme vám doporučit a doručit přesně ty výrobky, které se vám pro vaši práci budou hodit.

Poradíme

Ať jste během chvilky v obraze

Máme přehled. Díky tomu vám můžeme rychlostí blesku shrnout,
jaké novinky v oblasti modern rustic momentálně frčí. Vysvětlíme vše, co
vám nebude jasné a umožníme vám se do originálních stylů pořádně ponořit.

S kým spolupracujeme?

Designéři

Díky pestré škále výrobků a širokému přehledu v oblasti modern rustic dokážeme být nápomocni designérům, kteří tvoří osobité domovy.

Architekti

Pomůžeme vám vaše velké dílo dotáhnout do konce. Poradíme vám se všemi detaily, které pomohou vámi navrženému domu dodat tu správnou atmosféru.

Developeři

Vy se soustřeďte na velké věci, my se zaměříme na detaily. Spolupracujeme se stavitelskými firmami, které pracují na unikátních projektech.

Vybereme

Až se nebudete moci rozhodnout

Víme, co je kvalitní. Víme, co budete obdivovat i za třicet let. V naší nabídce naleznete pouze takové produkty, které jsme měli možnost vyzkoušet. Proto jsme schopni se za jejich kvalitu zaručit a vybrat vám ty nejlepší produkty.

Příklady úspěšných spoluprací

Doručíme

Přesně podle plánu

Větší a početnější zásilky dokážeme doručit přesně podle plánu, jaký si stanovíte. Nemusíte se tak obávat zbytečného skladování. Vše s výrobci domluvíme tak, aby vám každý kus nábytku dorazil v tu pravou chvíli.

Pojďme vytvořit další unikátní projekt

+420 739 035 065

Nejjednodušší cesta, jak upřesnit všechny podrobnosti, je rovnou zavolat na naše telefonní číslo.

info@code-concept.cz

Podrobnější cenové nabídky, seznam produktů a další informace rádi upřesníme přes náš email.

Husitská 143/51, Praha 3, 130 00

Chcete si fyzicky prohlédnout produkty, které prodáváme? Navštivte rovnou naší prodejnu a vše můžeme probrat u výborné kávy.