Doprava a platba

Doba dodání

Lhůta dodání se liší dle jednotlivých produktů v rozmezí dnů až týdnů. Lhůta je vždy uvedena u popisu produktu. Tímto zákazník bere na vědomí tuto lhůtu dodání. 

Osobní odběr 

Vyzvednout si objednané zboží můžete osobně u nás na prodejně CO.DE coffee & design, Husitská 51, 130 00 Praha 3 od pondělí do soboty mezi 9-17h. U větších kusů jako nábytek je lepší předem telefonická domluva na tel. čísle 739 035 065 nebo emailem na: info@code-concept.cz 

Dopravci

Využíváme společnosti jako GLS, DPD, Toptrans, Zásilkovna, DHL, PPL ve lhůtě uvedené u daného produktu. Dodávka probíhá v pracovním týdnu. 

Pro menší balíky využíváme služby hlavně dopravních společností GLS a DPD. Tyto společnosti vás informují den předem o času dodání emailem nebo smskou v závislosti od vámi poskytnutých údajů. Pokud nebudete doma, pak se dopravce pokusí zásilku dodat další den nebo v dohodnutý termín. 
Pro těžší a větší zásilky využíváme společnost Toptrans, která v rámci standardního dodání vyloží zásilku za první zamykatelné dveře (branku). Součástí standardního dodání není výnos do patra. V případě zájmu o donášku do patra nás prosím kontaktujte napřímo emailem nebo telefonicky. 

Způsob platby

Online platební kartou Vaši objednávku můžete zaplatit kartou online přes platební bránu Stripe. Při dokončení objednávky budete na tuto platební bránu přesměrováni. Veškeré citlivé údaje, které zadáváte v rámci internetového bankovnictví jsou chráněny platební bránou. 

Ostatní informace 

U objednávky nad 3000 Kč je doprava na adresu zdarma (výnos do bytu není zahrnutý – viz. sekce Toptrans). 
Doprava po je Praze zdarma i pro objednávky pod 3000 Kč (výnos do bytu není zahrnutý). 
Pokud si objednávku přejete doručit na místo svého pracoviště, pak prosím doplňte také název firmy a přesnou adresu.