Excelentní káva

Vychutnejte si výběrovou kávu z lokálních pražíren

Kávu si sami praží, balí a především stojí za jejím výběrem. Můžete se u nás těšit také na čerstvé domácí dezerty a výběr lahodných sandwichů.

VYBERTE SI Z NAŠEHO MENU

K vytvoření nabídky nás vedla inspirace nejen z našich cest, ale také od našich přátel a blízkých. I my sami jsme milovníci dobrého jídla a velmi dobře víme, jak je nezbytné pro naši celkovou spokojenost a úsměv na tváři.

BRUNCH TIME

Zavítejte k nám na víkendový brunch

V sobotu a v neděli připravujeme kromě výborné kávy také něco většího k zakousnutí. Vše z kvalitních a pečlivě vybraných surovin.

Jsme tu pro vás od pondělí do soboty od 9:00 do 17:00 a v neděli od 10:00 do 17:00.

Vypečené dezerty

Domácí pečení

Pečeme z másla a s láskou. Naše recepty jsou vymazlené, nešetříme
na kvalitních ingrediencích a na koláči se to vždy pozná. Klasiky, jako je cheesecake, mrkváč nebo brownie, posouváme výš.

Testimonials

★★★★★

"Spojení kavárny s prodejem designových produktů do interiéru je skvělý nápad a lahodí mé duši, zrovna tak lahodí mému tělu výborná výběrová káva Coffee source a naprosto úžasné sendviče, které jsem zde ochutnala."

Eva Jordan
recenze Google Mapy
★★★★★

"Kavárna s krásným designovým nábytkem na rušné Husitské působí jako oáza klidu. Avotoast i káva fantastické, k tomu velmi milá obsluha. Skvělé místo na víkendový brunch."

Lucie Špiková
recenze Google Mapy

Work-friendly kavárna

Vychutnejte si kávu, vyřiďte si e-maily

Pokud vaše cesta do práce míří kolem nás a chcete si vyřídit první e-maily u ranní kávy, s chutí do toho! Za ťukání do laptopu na vás nikdo zle koukat nebude. :)

Malé útulné prostředí

Chceme, aby se u nás každý cítil jako doma. Proto jsme naší kavárnu zařídili v útulném prostoru, kde sice nemáme o místo nouzi, ale větší skupinky návštěvníků už by si posedat nemusely.

Pokud se k nám chystáte na víkendový brunch, kdy je v naší kavárně pravidelně nejvyšší návštěvnost, doporučujeme rezervovat stůl dopředu. Nejrychlejší způsob je zavolat nám rovnou na tel. č. 739 035 065 nebo nám napsat na našem Instagramu.

Dog-friendly kavárna

Přiveďte své čtyřnohé mazlíčky s sebou

Řekněme si to na rovinu, pro psy máme slabost a každý chlupáč je u nás vítaný. :) Nemusíte se tak při procházce s pejskem omezovat a klidně k nám můžete zavítat na čerstvý dort a šálek kávy společně.

CO.DE COFFEE & DESIGN

Husitská 143/51
Praha 3, 130 00

PO - SO: 9:00 - 17:00
NE: 10:00 - 17:00

Get directions