Kavárna

Najdete nás na adrese Husitská 143/51, zde se dějí všechna designová kouzla a sem můžete zavítat jak za dobrou kávou, tak za interiérovou inspirací. Na mlýnku máme každý den výběrovou kávu z pražské pražírny Coffee Source. Kávu si sami praží, balí a především stojí za jejím výběrem, tudíž máte absolutní jistotu, že pijete to nejlepší, co lze z kávového světa získat.

Jsme tu pro vás každý den od 9:00 do 18:00 a v neděli si k nám můžete přijít posedět a načerpat inspiraci od 10:00 do 18:00.

Jsme work-friendly kavárna, tudíž si u nás můžete v klidu vychutnat výběrovou kávu, dezert či snídani a k tomu udělat pracovní nebo školní povinnosti. Aneb spojit klasicky příjemné s užitečným. Třeba vás u nás chytne múza a bude se vám pracovat o to lépe.

Snídaně

x
x
x

Drinky

x
x
x

Něco málo o kávě u nás

Káva z pražírny Coffee Source

Recenze našich skvělých zákazníků

★★★★★

To je prostě unikátní concept kavárny a prodejny nábytku a bytových doplňků na #Zizkov #Praha Moderní a úplně celý ECO design nedá možnost se soustředit na něčím než na interiéru nebo na vašem partnerů. Výborné místo s VYNIKAJÍCÍM, ty vole, SERVISEM!!! Jej, vynikající servis v Česku 🇨🇿 (někdy to velmi chybí). BRAVO zajímavému a dobrému rodinnému podniku 👏

Sergey Blynnykov
★★★★★

Super nápad, který v okolí již potřebovali... Interiér vkusný, obsluha milá, jen by to chtělo trochu zapracovat na kávě.... jinak mohu doporučit...Edit: dle odpovědi od vlastníka, jsem tam zavítala ve zkušebním provozu, těším se až tam zavítám znovu...

Stanislava Šulcová

CO.DE COFFEE & DESIGN

Husitská 143/51
Praha 3, 130 00

PO - SO: 9:00 - 18:00
NE: 10:00 - 18:00

Get directions