Výjimečné dárky pro výjimečné osoby

Dárky, které skutečně překvapí

... a vydrží pěknou řádku let. Překvapte své blízké, kteří si potrpí na kvalitu a originalitu a vyberte jim jeden z unikátních bytových doplňků z poctivých materiálů.

Dárky pro ni

Boho polštáře

Překvapte svou maminku, sestru nebo babičku příjemným a praktickým boho polštářem s netradičními vzory. Uvidíte, že najdou využití v obývacím pokoji i v ložnici.

Prozkoumat

Originální vázy

Pro milovnice květin bude perfektním dárkem jedna z našich designových váz. Najdete mezi nimi vázy z různých materiálů jako je sklo, keramika nebo dřevo.

Prozkoumat

Příjemné plédy

Jsou útulné, příjemné na dotek a skvěle se hodí během večerů, kdy se za okny jiskří napadaný sníh a v krbu praská plamen ohně.

Prozkoumat

Unikátní vintage dekorace

Nádech tradice, historie a objevování skrytých příběhů. Pokud chcete pod vánočním stromečkem potěšit někoho, kdo ve věcech hledá hloubku, prozkoumejte naše vintage dekorace.

Prozkoumat

Dárky pro něho

Obouvací lžíce

Reprezentativní v každém detailu. Pro milovníky originálních doplňků je tu bohatá nabídka obouvacích lžic, které skvěle oživí domácí předsíň, kancelář i chalupu.

Prozkoumat

Etno dekorace

Nádech dobrodružství, vůně dálek a respekt k tradicím. Etno dekorace potěší zejména ty, kteří si svůj interiér rádi zkrášlí, ale nebojí se z něj vycestovat na druhou stranu světa.

Prozkoumat

Stolní lampy

Rozzáří místnost nejen díky příjemnému světlu, ale i svým vzhledem. Prozkoumejte unikátní lampy, které skvěle padnou do obývacího pokoje i do pracovny.

Prozkoumat

Zátky na víno

Máme smysl pro detail a jistě se vašem okolí rovněž nachází někdo, kdo chápe, že velké množství malých věcí tvoří zajímavý celek. I malá věc může vyvolat velkou radost.

Prozkoumat