O ně se můžete opřít

Stoly, na kterých se píše rodinná historie

Vydrží po generace a vznikají u nich ty nejlepší vzpomínky s vašimi nejbližšími. Vyberte si jeden z unikátních stolů, který bude pevným základem nejen vašeho obývacího pokoje.

Prozkoumat

Modern rustic & URBAN CHIC

Specializujeme se na výběr nábytku stylu modern rustic a urban chic od výrobců, kterým záleží na kvalitě a unikátním designu. Zaručujeme vám, že tento nadčasový nábytek budete ještě obdivovat několik desítek let.

FSC Certifikace

Většina výrobků z naší nabídky splňuje přísné podmínky FSC. To znamená, že při jejich výrobě byly využity materiály s minimálním dopadem na životní prostředí a každý produkt byl vyroben za férových podmínek.

Kvalitní ruční výroba

Každý kousek nábytku se mírně liší strukturou dřeva nebo odstínem barvy díky tomu, že na jeho výrobu byly použity mnohdy recyklované materiály a produkt byl vyroben ručně. Toto jen vyzdvihuje jeho jedinečnost a charakter.

Sedněte si, musíme vám něco ukázat...

Židle a křesla, které vám domu sednou

Vyberte si z pestré škály pevných a pečlivě zpracovaných židlí a stoliček. Do naší nabídky jsme vybrali unikátní kousky, ze kterých nebudete chtít vstát.

Prozkoumat

Žádná komodita

Unikátní skříně a komody plné charakteru

V naší nabídce najdete také kvalitní skříně a komody vyrobené z recyklovaného dřeva. Díky tomu je každý kus originál. Navíc u nás najdete také s citem renovované antique kousky, které v sobě nesou historii minulých generací.

Prozkoumat

Kýč máme na háku

Odkládejte stylově

Svým vzhledem jsou hlavní ozdobou interiéru, svou kvalitou spolehlivým dílem ruční práce. Nepodceňujte tyto doplňky. Dokreslují celkový dojem a hrají na detail.