O ně se můžete opřít

Stoly, na kterých se píše rodinná historie

Vydrží po generace a vznikají u nich ty nejlepší vzpomínky s vašimi nejbližšími. Vyberte si jeden z unikátních stolů, který bude pevným základem nejen vašeho obývacího pokoje.

Prozkoumat

Modern rustic

Jsme přední experti na styl modern rustic a do naší nabídky pečlivě vybíráme unikátní nábytek, který budete obdivovat ještě za desítky let.

FSC Certifikace

Většina výrobků z naší nabídky splňuje příšné podmínky FSC. To znamená, že při jejich výrobě byly využity materiály s minimálním dopadem na životní prostředí a každý produkt byl vyroben za férových podmínek.

Kvalitní ruční výroba

Každý kousek nábytku se mírně liší strukturou dřeva nebo odstínem barvy díky tomu, že na jeho výrobu byly použity mnohdy recyklované materiály a produkt byl vyroben ručně.

Sedněte si, musíme vám něco ukázat...

Židle a křesla, které vám domu sednou

Vyberte si z pestré škály pevných a pečlivě zpracovaných židlí a stoliček. Do naší nabídky jsme vybrali unikátní kousky, ze kterých nebudete chtít vstát.

Prozkoumat

Žádná komodita

Unikátní skříně a komody

Většina námi vybraných skříní a komodit je vyrobena z recyklovaného dřeva. Díky tomu se každý kus dřevěnou strukturou a odstínem mírně liší a vy si tak můžete být jisti, že zrovna váš kousek je originál, který vydrží pěknou řádku let.

Prozkoumat

Kýč máme na háku

Věšáky a police z recyklovaného dřeva

Svým vzhledem jsou hlavní ozdobou předsíně, svou kvalitou spolehlivým dílem ruční práce. Vyskládtejte své knížky na police z poctivého kusu recyklovaného dřeva.